Systemsikring har nedslagsfelt over hele Norge og vi hjelper deg mer enn gjerne med å finne løsninger som best passer dine sikringsbehov. Vi kommer på gratis befaring, slik at både kunden og våre selgere skal være sikkert på at det er riktig løsning som blir levert.

 

Som kunde av oss skal du være helt sikker på at du får kompetansen, kostnaden og monteringen som skal til for at du og ditt selskap er trygge.

 

Ta kontakt i dag for en uforpliktende samtale om hvordan vi kan hjelpe dere med fysisk sikring.

Systemsikring AS Stokkamyrveien 12, 4313 Sandnes 51 63 00 00
Avdeling Sørlandet Dalaneveien 65, 4618 Kristiansand 90 36 09 01

Jan Ove Skjældal

Daglig leder + 47 918 31 088 janove@systemsikring.com

Lill Dalsbøe

Administrasjon / Økonomi + 47 915 53 840 lill@systemsikring.com

Rune Lima

Prosjektleder / Salg + 47 982 46 133 rune@systemsikring.com

Ståle Tufta

Prosjektleder / Salg + 47 908 07 373 stale@systemsikring.com

Kjetil Andersen

Prosjektleder / Salg +47 474 13 774 Kjetil@systemsikring.com

Trond Løvik

Leder Elektro / Automatikk +47 412 82 385 trond@systemsikring.com

Gunnar Schanke

Lager og logistikk leder +47 982 46 134 gunnar@systemsikring.com

Yngvar Bull-Gjertsen

Avdelingsleder Sørlandet +47 903 60 901 yngvar@systemsikring.com

Roger Jakobsen

Driftsleder Sørlandet +47 481 43 894 roger@systemsikring.com