Kontakt

Der vi opererer

Klikk på selskapsnavn for
å finne din region

Systemsikring AS

Stokkamyrveien 12, 4313 Sandnes

Tlf +47 51 63 00 00kontakt@systemsikring.com
Rune Lima

Rune Lima

Prosjektleder / Salg

+47 982 46 133rune@systemsikring.com
Ståle Tufta

Ståle Tufta

Prosjektleder / Salg

+47 908 07 373stale@systemsikring.com
Kjetil Andersen

Kjetil Andersen

Key Account Manager

+47 474 13 774kjetil@systemsikring.com
Stian Tønnessen

Stian Tønnessen

Prosjektleder/SEM-ansvarlig

+47 949 80 008stian@systemsikring.com
Trond Løvik

Trond Løvik

Leder Elektro / Automatikk

+47 412 82 385trond@systemsikring.com
Tonny Wærness

Tonny Wærness

Innkjøp og logistikkansvarlig

+47 911 26 414tonny@systemsikring.com
Bjørn Frode Riveland Velde

Bjørn Frode Riveland Velde

Prosjektleder/Salg

+47 907 20 960bjornfrode@systemsikring.com
Lill Dalsbøe

Lill Dalsbøe

Økonomi og administrasjon

+47 915 53 840lill@systemsikring.com

Kontaktinfo

Systemsikring AS

Stokkamyrveien 12, 4313 Sandnes
kontakt@systemsikring.com
+47 51 63 00 00

Våre salgs- og leveringsbetingelser

Send oss en henvendelse